Hakkımızda

HEK Avukatlık Ortaklığı hem kamu hukuku hem de özel hukuk alanlarını içeren geniş bir yelpazede müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri veren İstanbul merkezli bağımsız bir avukatlık bürosudur. Her biri en az iki dil bilen avukat ve danışmanlarından oluşan dinamik ekibiyle HEK Avukatlık Ortaklığı yerli ve çok uluslu firmalara sağladığı danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra gerçek kişi müvekkillerinin hukuki ihtilaflarında da avukatlık hizmetleri vermektedir.

Alanında uzman avukatlarımız vasıtasıyla şirketler hukuku, birleşme & devralmalar, ticari uyuşmazlık takibi, iş ve sosyal güvenlik hukuku, kişisel verilerin korunması mevzuatı, fikri sınai haklar, gayrimenkul hukuku, ceza hukuku ve idari davalar başta olmak üzere birden çok alanda had safhada ilgi ve özen ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz

Çok Disiplinlilik

HEK Avukatlık Ortaklığı’nın özel hukuk ve kamu hukukunu bir araya getirebilme kabiliyeti, müvekkillerimize tam bir koruma kalkanı sağlayabilmek için her bir olayı ve olguyu birden fazla hukuk alanının penceresinden irdeleyebilmemizi sağlamaktadır.

Gizlilik

Müvekkillerimizin haklarını en iyi şekilde savunabilmek için içeride tamamen şeffaf, dışarıya ise tümüyle opak bir iletişim kurmayı hedefleriz. Bu sayede müvekkillerimizin sadece hukuk müşaviri değil, aynı zamanda sırdaşları da oluyoruz.

Güvenirlik Ve Sadakat

En başta gelen prensiplerimizden birisi de hiçbir ayrım yapmaksızın ve menfaat gözetmeksizin her bir müvekkil ve dosya için aynı şekilde maksimum özen göstermemizdir.

Mükemmelliyetçilik

Her bir ekip üyemizin eğitim hayatından profesyonel hayatına taşıdığı “en iyisi için mücadele” kültürü doğrultusunda kolaycı yaklaşımları terk ederek sınırları zorlamayı görev addetmekteyiz.

Ortak Akıl

Tepeden bakan bir yaklaşım yerine, müvekkillerimizin fikirlerine ve duygularına önem veren kapsayıcı bir tutum izlemenin en iyisi olduğuna inanıyoruz. Bu sayede belirlediğimiz hukuki stratejinin, birden fazla alternatif arasında en doğrusu olduğundan emin oluyoruz.

Sürekli Gelişim

Hukukun her bir alanı, toplumların ihtiyacına göre gün be gün gelişmekte ve değişmektedir. Biz de müvekkillerimizin ihtiyaçlarını bu devinim içinde takip ediyor, bilgi birikimimizi en güncel mevzuat doğrultusunda sürekli zenginleştiriyoruz.

Müvekkillerimiz için Tam Koruma & Maliyet Tasarrufu sağlamak üzere her tür işlem ve hukuki ihtilafı başından sonuna kadar üst düzey ilgi ve çok disiplinli bir yaklaşım ile takip etmekteyiz.

HEK Avukatlık Ortaklığı olarak müvekkillerimizin öngörülmeyen herhangi bir hak kaybına uğramaması ve tam bir koruma kalkanına sahip olmaları için her bir somut olaya birden fazla hukuk alanının penceresinden bakmaktayız. Bu uygulamamız en karmaşık işlem ve hukuki ihtilaflarda dâhi optimum çözümü elde edebilmemiz için müvekkillerimize avantaj sağlamaktadır.